sinara.cz

Dovolte, abychom se představili - jsme hrstka nadšenců tradiční čínské medicíny a vytvořili jsme pro vás nový projekt Sinara.cz. Každý z nás urazil svůj kus cesty a tyto cesty se sešly, jako energetické meridiány, v okamžiku, kdy jsme se rozhodli zpřístupnit kvalitní výrobky čínské medicíny co nejvíce lidem v České republice a v Evropě.

Projekt Sinara.cz nevznikl náhodou - je vytvořen a aktivně rozvíjen lidmi, kteří oceňují a podporují aktivní zdravý způsob života. Napřed jsme vyzkoušeli léčbu a různé postupy TČM „na vlastní kůži“, několikrát jsme navštívili Čínu za účelem studia, a nyní nabízíme i vám příležitost vybrat pro sebe a své blízké efektivní produkty tradiční čínské medicíny, připravené podle receptů nejstarších čínských léčitelů ze surovin vynikající kvality.

Jedním z našich hlavních dodavatelů je farmaceutická továrna Beijing Tongrentang Pharmaceutical Co., Ltd., dříve Tong Ren Tang (také TRT;  čínsky: 同仁堂 ), což je název nejuznávanější čínské farmaceutické společnosti, založené v roce 1669 hlavním lékařem císařského dvoru Yue Xianyangem. Je nyní největším producentem produktů tradiční čínské medicíny.  Společnost sídlí v Pekingu a zabývá se výrobou a prodejem bylinných léků. Korporace TRT je považována za jednu z "Velké čtyřky" značek tradiční čínské medicíny, které stále existují, a je oficiálně uznávána Ministerstvem obchodu Čínské lidové republiky jako "časem prověřený čínský brand".

Společnost Beijing Tongrentang má široké uznání nejen mezi čínskými a asijskými zemí ale i v celém světě. Již více, než 340 let dodržuje tradiční princip tvorby nejlepších léků: "Bez ohledu na náklady, na obtíže při hledání kvalitních surovin a na čas, strávený v práci".

Každý produkt TČM značky TRT se vyznačuje unikátní formulí, vysoce kvalitními materiály, účinností a díky tomu pomáhá přesvědčovat pacienty o efektivitě hluboce uctívané tradiční čínské medicíny.

Mezi TOP 10 nejprodávanějších a unikátních produktů Korporace TRT patří, např., Pilulky Šest bylin (Liuwei Dihuang Wan) a Pilulky Jasnost myšlení (Xiaoshuan Zaizao Wan).

Naši tzv. specialitou jsou velké medové pilulky (čínsky Wany), fytoelixíry (Koufuye) a instantní nápoje (Keli). Velké medové pilulky patří k silným lékům, působí rychlé a dlouhodobě, v Číně se používají k léčbě chronických onemocnění. Takové pilulky se pomalu rozpouštějí v žaludku a poskytují nejdelší účinek. Navíc, medové Wany díky způsobu jejích přípravy mají trvanlivost až 5 let, med slouží jako přírodní konzervant a zlepšuje chuť pilulky. Zajímavý je i fakt, že nevyvolává alergické reakce.

Fytoelixíry jsou nejrychleji působící formou produktů TČM vůbec a pomáhají takřka okamžitě, např., při chřipce se Fytoelixír Přírodní antibiotikum (Shuang Huang Lian Koufuye) nebo Instantní nápoj Stop nachlazení (Fengre Ganmao Keli) poradí s virózou nebo jiným infekčním onemocněním za půldne. Fytoelixíry (mixtury) to jsou tekuté přípravky pro vnitřní použití, extrahované z léčivých surovin a kondenzované. Lze je označit za zdokonalené odvary s menším objemem. Směsi jsou chuťově příjemné, mají dlouhou trvanlivost, je jich snadno skladovat a užívat.

O nas

Když jste unaveni chodit do nemocnice bez úspěchu -
Tradiční čínská medicína zajišťuje spolehlivé a stabilní výsledky v léčbě chronických onemocnění
Pokud se projevují nežádoucí účinky z užívání tablet a jiných léků chemického původu -
Užívání preparátů čínské medicíny při správné diagnóze a adekvátní dávce léku je bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky.
Pokud je nutné léčit nejen příznaky, ale také příčinu onemocnění -
Čínská medicína považuje tělo za jediný propojený systém.

Hlavním cílem společnosti Sinara TCM s.r.o. je nabídnout našim zákazníkům univerzální řadu vysoce kvalitních výrobků rostlinného původu, pomoci vyhnout se chybám při výběru vhodných prostředků tradiční čínské medicíny a zpřístupnit je co největšímu počtu lidí.

Vybíráme náš sortiment produktů čínské medicíny velmi promyšleně a pečlivě, můžete se na nás v tom spolehnout.

Doufáme, že naše účinné a cenově dostupné produkty TČM najdou své vděčné zákazníky, kteří díky jejímu užívání nejen zlepší své zdraví, ale také zvýší kvalitu života.